МАРКЕТ ДВЕРЕЙ "ПРЕСТИЖ"

VEKA- провідний світовий виробник віконних систем

EPSILON™ - виробник високоякісних металопластикових конструкцій

Вікно для спальні

Спальня — це місце відпочинку. Вона повинна бути продумана так, щоб забезпечити здоровий і спокійний сон, і вікно — один з тих елементів, від якого це залежить. Для спокійного і якісного відпочинку в спальні повинна бути сприятлива цьому обстановка.

Вікно у вітальню

Вітальня — це кімната, в якій зустрічаються і проводять багато часу всі члени сім'ї. У вітальні приймають гостей, дивляться телевізор, слухають музику. Обстановку вітальні підбирають виходячи з її призначення. І цього ж повинен бути підпорядкований вибір вікон. У цій статті ми розповімо, як їх вибрати.

SMART-вікно

Новинка 2020 року від партнерів VEKA — розумне вікно з ПВХ-профілю класу А, що об’єднує в собі відразу кілька популярних рішень:

Вікно з сонцезахистом

Надлишок сонячного світла порушує мікроклімат, призводить до вицвітання оздоблення, прискорює старіння речей. Природне світло потрапляє до оселі крізь вікна, тому можна управляти його інтенсивністю не тільки за допомогою фіранок або жалюзі, а й шляхом встановлення вікон з відповідними параметрами світлопропускання.

Вікно для дитячої

Вікна в дитячу кімнату повинні бути екологічними, безпечними і довговічними. Ми розповімо, на що звернути увагу при виборі і які додаткові опції допоможуть зробити вікна ще безпечнішими.

Енергоефективне вікно

Таке вікно ефективно зберігає тепло в приміщенні та дозволяє істотно знизити витрати на опалення завдяки зменшенню використання нагрівальних приладів в холодну пору року.

Вікно із захистом від шуму

Ми рекомендуємо це рішення для квартир та котеджів, які знаходяться в безпосередній близькості від автомагістралей, доріг з пожвавленим рухом, аеропортів та інших джерел шуму.

Вікно із захистом від злому

Квартири на перших і останніх поверхах, як і заміські будинки, привертають особливу увагу зловмисників. Подбати про безпеку житла і захистити вікна від злому слід заздалегідь.

Просте вікно

Якщо вам необхідне недороге, але якісне рішення для скління.

Купити пластикові вікна VEKA в Рівному

Ціни на пластикові вікна відрізняються у різних постачальників. Вони залежать від безлічі факторів, серед яких одними з найважливіших є витрати на комплектуючі, виготовлення і транспортування.

У виробника вікон завдяки масштабам виробництва ці витрати менші: витрати на одиницю продукції зменшуються зі збільшенням обсягу випуску.

З іншого боку, виробник як ніхто інший зацікавлений в постійному потоці клієнтів для своїх заводів. Ринок конструкцій з ПВХ-профілю вже давно не відчуває дефіциту пропозицій. Споживач має можливість вибирати і потребує якості та надійності.

Вікно — не той предмет, який легко замінити, якщо покупка виявиться не дуже вдалою. Визначити якість вікна «на око» не здатний навіть фахівець. Ось чому, купуючи пластикові вікна, споживач в першу чергу орієнтується на репутацію виробника і не горить бажанням користуватися послугами посередників.

Саме час розповісти, чому у партнерів компанії VEKA можна купити пластикове вікно не тільки недорого, але і вигідно:

  • виробництво профілю здійснюється за європейськими стандартами і нормами якості і це підтверджено сертифікатами;

  • дотримуються всі вимоги українських стандартів ДСТУ;

  • контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва безперервно: наприклад, параметри ПВХ-профілю перевіряються кожну годину;

  • для виробництва вікон використовуються склопакети і фурнітура, які закуповуються безпосередньо, що також сприятливо позначається на ціні;

  • тільки виробник дає споживачеві можливість вибирати з усіх існуючих варіантів обробки і дизайну.

Найпростіше рішення — купити готові пластикові вікна стандартних розмірів. Цей варіант підходить для установки в багатоквартирних будинках масових серій.

Для того, щоб замовити вікно за індивідуальними розмірами або з якоюсь специфічною комплектацією, зверніться до одного з наших консультантів. Він допоможе правильно підібрати все опції і зробить точний розрахунок вартості замовлення.