МАРКЕТ ДВЕРЕЙ "ПРЕСТИЖ"

REHAU. Вікна для сучасного життя!

Авторизований партнер Bolena

ПЕРЕВАГИ ВІКОН З ПРОФІЛІВ REHAU:

Досвід

 Німецький концерн REHAU виготовляє віконні профільні системи з 1958 року.

Надійність

Виготовлення вікон відбувається на виробництвах Авторизованих Партнерів REHAU, де REHAU регулярно здійснює аудит та навчає персонал.

Якість

Профільні системи REHAU  постачаються в Україну виключно з заводів в ЄС (Німеччина, м. Віттмунд, Польща, м. Шрем). 

Екологічність

Якість та екологічність  продукції REHAU підтверджені сертифікатами європейського та українського зразка.

ОБЕРІТЬ ПРОФІЛЬНУ СИСТЕМУ ДЛЯ ВІКОН

Враховуйте тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення чи балкон) і клімат Вашого регіону. Для цього скористайтесь оглядом віконних систем REHAU:

REHAU GENEO RAU-FIPRO X

 • Система для будинків та квартир, обладнаних індивідуальними лічильниками опалення.
 • Сертифікована для застосування в будинках класу passive house.
 • Підсилена скловолокном Rau-Fipro X — дозволяє виготовляти віконні конструкції максимально великими.
 • Монтажна глибина — 86 мм / 6 камер.

REHAU SYNEGO

 • Система для будинків та квартир, обладнаних індивідуальними лічильниками опалення. 
 • Монтажна глибина — 80 мм.
 • Кількість камер: рама 7 камер / 6 камер стулка.
 • Поверхня HDF — інноваційна формула захищає поверхню профілю та забезпечує неповторний блиск.

REHAU Brillant-Design

 • Системи для житлових приміщень (вікна, балконні та вхідні двері будь-якої форми та складності).
 • Оптимальний рівень теплоізоляції.
 • Монтажна глибина — 70-80 мм / 5-6 камер

REHAU Euro-Design 60

 • Система для приміщень без особливих вимог до теплоізоляції, для засклення балконів та лоджій.
 • Рекомендована до застосування в ІІ температурній зоні України.
 • Монтажна глибина — 60 мм / 3 камери.

Обираючи склопакет,

зокрема зверніть увагу на основні фактори, що впливають на його теплоізоляційні властивості: кількість камер, відстань між шарами скла, наявність енергозберігаючого (низькоемісійного) напилення на поверхні скла та заповнення камер інертним газом (аргоном, криптоном або їхньою суміщу).

ВАРТО ПАМ’ЯТАТИ!
За нормами ДСТУ на більшій території України в приміщеннях, що опалюються, рекомендовано застосовувати 2-камерні склопакети з щонайменше одним енергоефективним напиленням на склі і, бажано, заповнені інертним газом. 

Під час вибору фурнітури

запитуйте продукцію європейських виробників (Австрія, Німеччина) – така фурнітура безпроблемно функціонує багато років, навіть за умов інтенсивної експлуатації. Подбайте про декілька режимів відкривання (поворотний, відкидний, мікропровітрювання) – це дозволить підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні за будь-якої пору року. Якщо ж у Вас підвищенні вимоги до функціоналу вікна, запитуйте у менеджера про додаткові можливості (приховані завіси, протизламна фурнітура, ручка із замком та ін.

REHAU MONTAGE - МОНТАЖ ВІКОН ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ

Сучасна концепція якісного і довговічного монтажу світлопрозорих конструкцій передбачає комбінацію стінового прорізу, віконної конструкції і монтажного шва, як цілісної системи з декількома функціональними шарами, покликаних забезпечити належну працездатність системи під впливом цілого ряду силових та кліматичних факторів.

Але важливо не лише правильно організувати функціональні зони (поронепроникна, функціональна, водонепроникна), а й застосовувати якісні монтажні матеріали для їхньої організації.

Саме тому компанія REHAU розробила власну систему фахового монтажу — REHAU Montage, яка містить ідеологію та якісні матеріали для облаштування монтажних швів.

     REHAU — одна з перших компаній, яка ввела власний стандарт контролю за якістю. Кожен виробник зацікавлений в тому, щоб його продукція відрізнялася стабільністю в якості, і лідери ринку повинні дбати про свою репутацію.
Сьогодні вікна з профільних систем REHAU — одне з найбільш популярних рішень на ринку віконних конструкцій. Вибираючи вікна з цього профілю, Ви обираєте якість і надійність, затишок і комфорт. Металопластикові конструкції вироблені за правильною технологією прослужать вам багато років. Заплативши один раз, Ви будете просто насолоджуватися затишною і комфортною атмосферою в своєму будинку.
REHAU також піклується і про вашу безпеку. Полімер, який використовується для виробництва профілів REHAU, екологічно чистий і абсолютно безпечний для людей, тварин і навколишнього середовища. Високотехнологічний процес виробництва, унікальне обладнання, наявність власних оригінальних розробок роблять продукцію концерну REHAU по-справжньому привабливою для споживача.