МАРКЕТ ДВЕРЕЙ "ПРЕСТИЖ"

ВІКНА ТА ДВЕРІ ВІД ВИРОБНИКА

Вхідні двері – естетичний та надійний захист житла

Завершальний етап якісного ремонту будинку або квартири — установка надійних та естетично привабливою вхідних дверей. Головне їх призначення — захист житла від несанкціонованого проникнення, запобігання потрапляння в приміщення сторонніх запахів та звуків. Зазвичай такі конструкції відрізняються підвищеними характеристиками міцності та надійності. Сучасні вироби часто оснащуються пристроями контролю доступу.

Основні види та їх важливі відмінності

Перед тим як купити вхідні двері в квартиру чи будинок, необхідно ознайомитися з основними їх видами. Сучасний ринок дверних конструкцій пропонує широкий асортимент даної продукції.

Відрізняється вона за такими основними характеристиками:

 • Матеріал виготовленняметалеві, дерев’яні, пластикові, алюмінієві, скляніПереважна більшість власників заміських будинківкотеджівдач встановлюють металеві (сталевімоделіНа другому місці знаходяться дерев’яні, а точнішеметалево-дерев’янівсередині із металевим листомкаркасомТакож вибір може припадати на більш дорогі міцні та елегантні дубовіРешта видів по матеріалу використовуютьсяв основномуне в приватному будівництвіАлюмінієві можуть використовуватися в якості гаражних конструкцій розсувного типу, відмінно підходять до господарських будівель.

 • Призначення: протиударнікуленепробивні, протипожежнігерметичні, звукоізоляційні. Будьякі вироби з високими показниками міцності є протиударноюКуленепробивні та протипожежні конструкції є найнадійнішими, вони максимально захищають будинок. Зазвичай це металеві вироби із високоякісних, високоміцних сплавів, оброблені спеціальними складамиГерметичні не застосовується в приватному будівництві. Звукоізоляційний в будинках зустрічаються дуже рідко.

 • Спосіб відкриття: розпашні та розсувні. Розпашні відрізняються по розташуванню (зліва чи справа) та по стороні відкривання (назовні чи всередину). Розсувні діляться на варіанти по стороні відкривання (вліво або вправо). Тіщо відкриваються назовнідають менше тепловтратніж тіякі відкриваються всерединуВ приватному будівництві розсувні технології зустрічаються вкрай рідкоЦе пов’язано зі складністю як виробництватак і установки таких конструкційЯк міжкімнатні вони цілком прийнятні (але проектувати їх бажано заздалегідьдо будівництва).

 • Кількістю стулок. Існують одностулкові варіанти з одним дверним полотном. Полуторні виконані в виді двох стулокале відкривається тільки одна, друга стулка (допоміжнавідкривається в крайніх випадках (наприкладпри перенесенні мебліввеликих предметів). Двостулкові мають дві рівноцінні стулки, вони надають входу солідності.

 • Форма та зовнішній виглядПопулярними являються стандартні прямокутні варіанти. Існують також арочні моделі, коли верх виконаний півколомЄ варіанти із глухою фрамугоютобто верхній декоративний елемент (та ж аркане відкриваєтьсяФрамуга застосовуєтьсящоб не обтяжувати дверіякщо отвір високий. Встановлюються також засклені конструкції, часто застосовується броне стекло. Популярне оснащення декоративними елементами, бо вони надають особливої індивідуальності.

Надійний, вигідний та доступний вибір

Звертайтеся до нашої організації — маркет дверей «Престиж». Саме тут ви знайдете необхідні вам — красиві, надійні, міцні та практичні вхідні двері від вітчизняних або зарубіжних виробників за лояльними цінами. Це такі торгові марки: ТМ Термопласт ПЛЮС, ТМ Aplot, Страж, Престиж.

В асортименті нашої компанії представлені моделі найкращих вхідних дверних систем:

 • Виготовлені цільним полотном — дорогі, але більш надійні, довговічні, з великим запасом міцності та відмінним протистоянням до будь-яких механічних впливів.

 • Практичні, що мають високу тепло- і звукоізоляцією. Такі переваги мають сталеві системи, що мають негорючий та екологічно безпечний наповнювач.

 • Оснащені надійними міцними замками, прихованими петлями, які відмінно протистоять як фізичній, так і інтелектуальному проникненню в будинок.

 • Естетично привабливі по обробці. Це може бути м’який матеріал (шкіряний вініл та поролонова прокладка), натуральне дерево, антивандальна плівка або забарвлення порошковим методом (економ варіант).

 • Оснащені контролем доступу, що забезпечує максимальний кут огляду.

 • Укомплектовані (при необхідності) підсвічуванням свердловини замку: щоб її підсвітити, досить натиснути потаємну кнопку в ручці.

Ми серйозно ставимося до побажань наших клієнтів, завжди прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного, забезпечимо обслуговування на найвищому рівні. Наші майстри попередньо зроблять необхідні заміри, допоможуть вибрати найкращий варіант, забезпечать доставку та установку виробу.