ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах ,використовуючи різноманітну фурнітуру і т.д.

Для того щоб хоча б приблизно уявити майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати ваші вхідні двері :

 • естетичний вигляд
 • стійкість до грубої сили;
 • вічко, скло ,система відеоспостереження;
 • теплоізоляція;
 • звукоізоляція;
 • захист від інтелектуального зламу;
 • наявність крабової системи замків;
 • протизламна конструкція дверей, наявність в них замків.

Кожна з усіх цих характеристик має декілька варіантів виконання , від простішого до складнішого і відповідно - це все буде впливати на кінцеву вартість вхідних дверей. Беручи до уваги найбільш потрібну Вам характеристику підсилюючи її технічним виконанням можна здешевити виріб на чомусь іншому. Наприклад головніше для Вас - це захист від зламу тоді можна поставити дорогі замки і зекономити на естетиці. А якщо все таки захочеться вийти на «золоту серединку» то потрібно розраховувати на ціну 3000 - 4000 грн – двері вхідні броньовані внутрішнього користування, та 3500 - 4500 грн-двері вхідні броньовані зовнішнього користування.

РОЗГЛЯНЕМО ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ ДВЕРЕЙ

Рама вхідних броньованих дверей –це переважно профільна труба з різними розмірами 1. 60*40, 2. 80*40, 3. 60*40*60*40 (дві профільні труби, які утворюють четверть),4. гнутий профіль з четвертю з товщиною металу 2мм.Відповідно обираючи різний тип коробки Ви можете здешевити або збільшити вартість вхідних броньованих дверей.

- Полотно дверей також може бути різним, з різною товщиною 55 мм, 68 мм, 75 мм, 80 мм, 85 мм, 90 мм, 120 мм, відповідно від цього також формується ціна на вхідні броньовані двері.

- Дверні накладки, які накривають захисний лист металу мають різну товщину 8 мм, 10 мм, 12мм, 16 мм і можуть бути виконані з різних матеріалів, в залежності, де знаходяться вхідні броньовані двері. Якщо  це одразу вихід на вулицю тоді використовується дверна накладка з термо плівкою (Vinorit Ізраіль) та водостійкою MDF, наприклад - особняк чи це двері внутрішні.. наприклад - багатоповерхівка , використовується дверна накладка з MDF, а також можуть бути накладки з сосни, дуба, ясеня. Дверна накладка  також може мати в собі додаткові елементи.., такі як тонування, патинування, художнє різьблення, що і вплине на ціну вхідних броньованих дверей в сторону здорожчення.

 • Недешеві також такі елементи вхідних дверей - це скло і ковка. Чим складніший малюнок ковки та тип склопакету (наприклад - арочні круглі , нестандартні) тим дорожче буде ціна на вхідні двері.
 • Захисний лист металу який знаходиться в полотні вхідних дверей також може бути різний… від 1,2 мм- до 3 мм.
 • Замки.., їх переважно два, верхній та нижній, циліндрового та сейфового типу, різноманітних виробників, різної складності або універсальний – «два в в одному» і відповідно усе це змінює ціни на вхідні двері.
 • Також ціна вхідних броньованих дверей залежить від того чи їх розміри стандартні чи нестандартні .Стандартні фабричні розміри вхідних дверей - це 860*2050, 960*2050, 1200*2050…, 880*2040, 970*2050.

І це ще далеко  не все.. При виборі вхідних дверей слід не забувати про наявність протизнімних штирів (від 2 до 8шт), контурів ущільнення (1-2-3 контури), петель (зовнішні,сховані і бажано щоб іх було три), утеплювача (мінеральна вата, пінопласт, понополіуретан), лиштви (просто пряма - фрезирована, яка закриває відстань між рамою дверей і стіною та ховає засоби кріплення), вічка (звертайте увагу на кут огляду -180°) та хорошої якісної ручки.