БРОНЬОВАНІ ВХІДНІ ДВЕРІ

БРОНЬОВАНІ ВХІДНІ ДВЕРІ

Безпека – зараз це слово на вустах у всіх. Купити безпечний одяг, їсти безпечну їжу, безпечно перейти дорогу ну і звичайно на першому місці безпека власної оселі та власного життя у ній. Одним із важливих факторів безпеки в будинку є вхідні двері.

Вхідні двері ми встановлюємо та змінюємо досить рідко, тому до їх вибору відносимось досить ретельно. Бувають вони звичайними дерев’яними та броньованими металічними.

ДЕРЕВ’ЯНІ ДВЕРІ

В  порівнянні з броньованими вхідними, міжкімнатні двері значно дешевші, тому користуються більшим попитом. Масив для таких дверей використовують різний, від цього залежить їх вартість. Такі двері бувають різного кольору та різної форми. Виготовляють їх як стандартних розмірів так і на замовлення. Оздоблюють двері різними декоративними вставками та різьбленням. Встановлюють глазок та вмонтовують замок. Дерев’яні двері можуть бути одинарними або подвійними. Все залежить від побажань клієнта. Такі двері є досить надійними та міцними.

БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

Броньовані двері є досить дорогим задоволенням, проте коли йдеться про безпеку життя та майна краще вибрати саме такий варіант та почувати себе захищеними у власній оселі. Існує думка, що встановлюючи броньовані двері ви самі вказуєте, що за дверима знаходиться щось цінне та привертаєте увагу до свого помешкання, про те зараз такі двері гарно декорують та обшивають деревом, тому помітити що двері є броньованими фактично не можливо.  Ще однією розповсюдженою думкою є те, що броньовані двері слугують виключно захистом, а ось привабливими бути не можуть, проте це також не вірно. Дизайнери гарно попрацювали у цій сфері і тепер такі двері чудово оздоблюють як кованими металічними вставками, так і різьбленим деревом. Ще у такі двері можна вмонтувати вставки зі скла. Скло використовують спеціальне ударостійке.

Двері та вікна це те, з чого починається наше житло. З дверей ми створюємо уявлення про приміщення в цілому, це перше що ми бачимо, а перше враження дуже важливе. Тому так необхідно щоб двері не псували загальне уявлення про нашу оселю. На ринку пропозиція вхідних дверей дуже велика, але необхідність обирати фірму та виробника залишилась такою ж відповідальною. Від якості виготовлення залежить термін служби дверей, а оскільки це досить не дешева покупка, економити на ній не варто. Так само ретельно треба обирати і майстрів, які будуть встановлювати двері, оскільки від їх професіоналізму залежатиме скільки проблем у нас буде з їх експлуатацією.

Безпека нашого життя, та життя наших рідних завжди буде на першому місці, тому підходьте відповідально до власного вибору, адже від нього так багато залежить!