МАРКЕТ ДВЕРЕЙ "ПРЕСТИЖ"

ВІКОННИЙ ПРОВІТРЮВАЧ

Віконний провітрювач від маркету дверей «Престиж»


Віконний провітрювач є припливним клапаном для постійної вентиляції і призначений для забезпечення житлових і нежитлових приміщень свіжим повітрям. Такой припливний клапан можна встановлювати у віконні рами різних розмірів в квартирах, котеджах, офісних будівлях.

У сучасних житлових будинках особлива увага повинна приділятися організації повітрообміну. Проблеми з вентиляцією, що виникають одночасно із застосуванням вікон, які герметично закриваються, не можна вирішувати старими технічними засобами, розрахованими на приплив зовнішнього повітря через численні щілини у вікнах.

Припливний клапан на пластикове вікно є припливним пристроєм для постійної вентиляції і призначений для забезпечення житлових і нежитлових приміщень свіжим повітрям. Такой припливний клапан можна встановлювати у віконні рами різних розмірів в квартирах, котеджах, офісних будівлях. Особливо ідеальний там, де потрібно постійний приплив свіжого повітря. Припливний пристрій позбавляє від необхідності відкривання вікон, зберігаючи при цьому доступ свіжого повітря без протягів і вуличного шуму.

Спеціально розроблена конструкція провітрювача забезпечує його зручне використання, а вбудований пиловий фільтр забезпечить постачання чистого повітря в приміщення.

Як працює природна вентиляція

У міській квартирі багатоповерхового житлового будинку організувати вентиляцію можна на наступному прикладі. Системи механічної витяжної вентиляції природним припливом повітря проектуються з витяжними вентиляторами, встановлені в кухні і санвузлі. Приплив чистого повітря в житлові приміщення (спальня, вітальня) здійснюється через віконні провітрювачі. Далі повітря йде через внутрішні квартирні двері у ванну і кухню, де видаляється витяжними вентиляторами.

Схема вентиляції за допомогою припливного клапана

Конструкція провітрювача

З чого складається

Провітрювач складається із зовнішнього козирка, фільтру і внутрішніх решіток з регулюванням. Зовнішній козирок запобігає попаданню води в приміщення і обладнаний антимоскітною сіткою для захисту від комах. Фільтр — очищає припливне повітря від пилу і бруду, затримує зайву вологу і зменшує вуличний шум. Внутрішня решітка з регулюванням дозволяють регулювати об’єм і напрям припливного повітря.

Регулювання

Припливний клапан обладнаний вбудованим регулятором, що дозволяє змінювати інтенсивність і напрям повітряного потоку для отримання максимально комфортного мікроклімату.

Приклади регулювання пристрою

1. Регулятор в положенні «відкрито (центр)».

Припливне повітря поступає в приміщення на всіх напрямках.

 

2. Регулятор в положенні «відкрито вниз».

Припливне повітря поступає в приміщення тільки в нижньому напрямі.

 

3. Регулятор в положенні «відкрито вгору».

Припливне повітря поступає в приміщення тільки у верхньому напрямі.

 

4. Регулятор в положенні «закрито».

Припливне повітря не поступає в приміщення.

Приклад монтажу

Припливний клапан встановлюється у верхню частину віконної рами. Максимальний приплив повітря – 20-40 м3/год.

Як встановити на пластикове вікно

Монтаж в профіль